banner
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümün vesa plakası kutusu içerisinden çapraz şekilde çıktı, gelen ürün kusurlumudur

İlgili bölüm kendi etrafında 360 derece dönebilen bir kısımdır. Ürünün kutusuna sığması için başlık kısmı çapraz olarak kutuya yerleştirilir. NB marka standlar yapı olarak güçlü oldukları için vesa başlığını elle çeviremiyor olabilirsiniz. Bir bez parçası ile tutarak çevirirseniz ve biraz güç uygularsanız dönecektir. Tek kişi yapamıyorsanız bir kişi kolu tutup diğer kişi başlığı çevirebilir veya farklı bir yüntem olarakda standı masaya monte ettikten sonra, vesa vidalarını monitörün arkasına takıp sonra çapraz olarak askıya asıp vidaladıktan sonrada çevirirseniz de düzelecektir.

Monitör standımı kurdum ama monitör istediğim pozisyonda durmuyor ne yapmam gerekir ?

Montajı yaptıktan sonra dirsekteki alyan vida ile kolun üzerindeki amortisörün gerilimini ayarlıyoruz. Ağır bir monitörünüz var ve kol aşağı düşüyorsa /eğiliyorsa , kolu yukarı kaldırarak çözüm için vidayı (+) yöne, hafif bir monitörünüz var ve kol istediğiniz konumda kalmıyorsa ayarladığınız konumdan yukarı atılıyorsa kolu aşağı doğru indirerek (-) yöne çevrilmesi gerekiyor.

North Bayou F80 modelinde eski versiyon ile yeni versiyon arasında ne gibi farklılıklar vardır.

Eski versiyondaki taşıma kapasiteleri yeni versiyonda artırılmış ve ürün güçlendirilmiştir.Ayrıca en alt kısmı eski versiyonda 270derece dönebilirken yeni versiyonda 360 derece dönmektedir.Kablo kanallarının bulunduğu bölümün üst kısmı eskiden plastikken yeni versiyonda metal olarak üretilmektedir.