banner
Hakkımızda
Banner

Hakkımızda

Bizbize Elektronik Ticaret Bilişim Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti olarak Nb North Bayou ürünlerinin Türkiye distribütörü olup siz değerli müşterilerimize tüm ürün gamını online mağazalarımız üzerinden sizlere ulaştırıyoruz.


Dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve öncülük eden, tüm müşterilerimize en yüksek kalitede kendilerini güven içerisinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı alışveriş deneyimini sağlamak için tüm ekibimizle yanınızdayız.
North Bayou ürünlerine sahip olmak için Online Satış Mağazası Bizbiz-e ile ekonomik, güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarın

Hızlı Teslimat & Özenli Paketleme
Tüm ürünlerimizin paketlenmesi darbelere karşı korunacak şekilde yapılmaktadır. Hafta içi saat 16:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Ortalama 2 iş günü içerisinde siparişiniz size ulaşmış olur

2006 yılında kurulan NB North Bayou, kendini her zaman ergonomi AV ürünleri ve çözümlerini araştırmaya, geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya adamıştır.NB North Bayou ofisler ve ev eğlencesi için ergonomi TV ve monitör askı standları, Sit-stand iş istasyonları , Masaüstü Gazlı amortisör kolları ve Motorize TV standları tasarlıyor ve üretiyor. Ergonomi ürünlerimizi güvenlik ve konforu artıracak, üretkenliği artıracak ve ofis çalışması ve ev oyunlarında insanların yorgunluğunu azaltacak hale getirmek için fizyolojik prensibi tasarımımıza entegre ettik.

İletişim / Künye

Ünvan : Bizbize Elektronik Ticaret Bilişim Hizmetleri San.Ltd.Şti. 

Merkez Adresi : Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad. YEDPA Ticaret Merkezi G Caddesi No:102 Ataşehir / İstanbul

Tel :  0850 307 8820

Email :  info@northbayouturkiye.com


Mesai Saatlerimiz

Hafta içi (Pazartesi - Cuma) : 09:00 - 17:00


ÜRETİM ve DEPOLAMA TESİSLERİ & MERKEZ OFİS RESİMLERİ